Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | rotundă |
| Lăţime | 37.9 cm |
| Adâncime | 37.9 cm |
| Înălțime | 13.6 cm |
| Dimensiuni | 379x379x136 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Italia |
Alte informații
| Producător | Bocchi |
| Cod EAN | 2008957599866 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Bocchi Round (1494-001-0125) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.