Outwell Constellation -o pernă confortabilă, realizată din materiale moi, alese cu grijă. O parte este confecționată din polinailon, iar cealaltă din bumbac 100%. Designul său permite plierea pernei pentru a obține o înălțime suplimentară. În plus, poate fi spălată în mașina de spălat și se pliază compact pentru o depozitare ușoară.
| Tip | compresibilă |
| Dimensiuni | 57x39x11 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 42x15 cm |
| Materialul umpluturii | poliester |
| Material de suprafață | poliester , nailon , bumbac |
| Culoare | albastru |
| Culoarea producătorului | Blue |
| Greutate | 400 g |
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388137623 |