| Colecția | Stella |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х290 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 8 mm |
| Densitatea | 768000 puncte/m² |
| Culoare | bej/crema |
| Ornament | linii |
| Conținut | viscoză , poliester |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Made in Turkey |









