Caracteristici generale
| Montare | perete |
| Tip jet | clasică |
| Numarul tip jet | 1 |
| Dimensiunile dus stationar | 246х170 mm |
| Forma dus stationar | dreptunghiular |
| Suprafata | crom ,
negru |
| Inălțime | 1400 mm |
| Adincime maximala | 320 mm |
| Baterie | da |
| Dus de mână | da |
| Bara de duș | da |
| Furtun | da |
| Suport de fixare | da |
| Lungime furtun | 160 cm |
| Producator | Spain |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș VOLLE Sistema P (1584.090301) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.