| Tip | off-road |
| Модель | Jeep |
| Масштаб | 1:14 |
| Радиус действия | 25 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | înainte , dreapta , stânga , înapoi |
| Alimentare | 2xAA , acumulator |
| Цвет | roșu |
| Габариты | 360x170x150 mm |
| Вес | 0.95 kg |
| Timp de lucru continuuu | 10 min |
| Timp de incarcare a bateriei | 180 min |
| Producător | Double Eagle |
| Cod EAN | 6948061928113 |








