Caracteristici generale
| Tip | 3 canale |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 100 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 100 W |
| Putere maximă | 200 W |
| Bridged | 2x 200 Вт (4 Ом) |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 30000 Hz |
| Filtru trece-jos | 40-4000 Hz |
| Filtru trece-sus | 15-4000 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 1.3-13 V |
| Semnal la zgomot | 98 dB |
| Dimensiuni | 50x230x154 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator auto Helix M-Four sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.