Caracteristici generale
| Tip | 6 canale |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 100 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 100 W |
| Putere maximă | 200 W |
| Bridged | 2x 200 Вт (4 Ом) |
| Frecvență reproductibil min. | 20 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 22000 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 1 - 4 V |
| Semnal la zgomot | 108 dB |
| Dimensiuni | 50x320x154 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator auto Helix M Six DSP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.