Caracteristici generale
| Putere | 45 W |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Greutate | 211 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
| Cod EAN | 6975069406411 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul RAF R.442 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.