| Forma | blaster |
| Princip de funcționare | cu patroane |
| Dimensiuni | 700x300 mm |
| Lungimea | 70 cm |
| Material | plastic |
| Virsta minimala | de la 8 ani |
| Distanta | 27 m |
| Cartușe incluse | da |
| In set | 48 săgeți |
| Capacitate tambur | 8 |
| Greutate | 500 gr |
| Culoare principală | albastru |
| Producător | Zuru X-shot |
| Cod EAN | 193052051080 |









