| Tip de control | electronic |
| Numărul de sticle | 20 buc. |
| Numar de compresoare | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
| Numărul de zone de temperatură | 1 |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Materiale de raft | lemn |
| Înălțime | 82 cm |
| Lățimea | 29.5 cm |
| Adînscimea | 57.1 cm |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Потребление электроэнергии | 137 кВт/год |
| Clasa de eficiență energetică | G |
| Mânere | bar |
| Вес | 28.6 кг |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 35 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7332543818891 |









