Caracteristici generale
| Serie | Lrya |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | alb |
| Material carcasa | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Lungimea | 206 cm |
| Lățime | 166 cm |
| Înălţime tăblie cap | 98 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Greutate | 62 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Trendy Lrya White 160x200cm GTR007467 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.