| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 240 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.42 l |
| Nivel de zgomot | 82 dB |
| Indicator încărcare | da |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 300 min |
| Autonomie | 40 min |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Baterie inclus | da |
| Baza cu cos de gunoi | da |
| Stație de încărcare | da |
| Dimensiuni | 1108x264x356 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shark |









