Caracteristici generale
| Tip instalare | pe podea |
| Inălțime | 185 cm |
| Lățimea | 60 см |
| Adîncimea | 60 cm |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare de baza | nuc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fameg |
Specificațiile și imaginile produsului Cuier Fameg P-16/2204 Milky Walnut 07 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.