Caracteristici generale
| Înălțimea totală | 5 m |
| Sarcina maximă pe podină | 200 kg |
| Базовый блок | da |
| Dimensiunile blocului de bază | 0.75x1.6 m |
| Secții de creștere | 3 buc |
| Dimenseuni secțiilor de creștere | 0.75x1.6 m |
| Înălțimea secției de creștere | 1.2 m |
| Roți pivotante | 2 buc |
| Roți pivotante cu frînă | 2 buc |
| Diametrul roților | 160 mm |
| Stabilizatori | nu |
| Greutatea | 116 kg |
Alte informații
| Producător | Lider |
| Cod EAN | 2009997344737 |
Specificațiile și imaginile produsului Șchele-tură Lider VSR 1.6x0.75 (1+3) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.