Caracteristici generale
| Forma lămpii | rotund |
| Lampă in set | da |
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | SMD LED |
| Numărul de lămpii | 1 buc |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | lumina Led încorporată |
| Cantitate | 1 |
| Fluxul luminos | 3600 lm |
| Puterea | 36 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 340 W |
| Temperatura culorii | 6500 °K |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Diametru | 225 mm |
| Înălţime | 36 mm |
| Dimensiunea lămpii | 225х36 mm |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Coeficient de ondulare | <0.5 % |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Durata de viață | 30000 ore |
| Culoarea carcasă | alb |
| Material carcasă | plastic |
| Material difuzor | plastic |
| Culoarea difuzorului | alb |
Alte informații
| Producător | Ems Led |
| Cod EAN | 2800004093446 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Ems Led 16036FR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.