Caracteristici generale
| Forma lămpii | rotund |
| Lampă in set | da |
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | COB LED |
| Numărul de lămpii | 1 buc |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | lumina Led încorporată |
| Cantitate | 1 |
| Fluxul luminos | 1080 lm |
| Puterea | 12 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 100 W |
| Temperatura culorii | 4000 °K |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Diametru | 86 mm |
| Înălţime | 91 mm |
| Dimensiunea lămpii | 86х86х91 mm |
| Gaura de montare | 70 mm |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Clasa energetică | A |
| Coeficient de ondulare | <5 % |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Durata de viață | 50000 ore |
| Culoarea carcasă | alb |
| Material carcasă | aluminiu |
| Material difuzor | plastic |
| Culoarea difuzorului | transparent |
Alte informații
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004173897 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Rexant 615-1005 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.