Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de gofrat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 1 |
| Temperatură maximă | 225 °C |
| Putere | 48 W |
| Diametru cleşte | 45 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | negru ,
auriu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435713063 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Vitek VT-8407 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.