| Seria | Arbour |
| Tip | sol |
| Înălțime | 770 mm |
| Lungimea | 100 mm |
| Lățimea | 100 mm |
| Numărul de becuri | 1 |
| Tipul lămpii | LED |
| Lampa inclusă | da |
| Max. puterea lămpii | 6 W |
| Temperatura de lumina | 2700 K |
| Fluxul de lumină | 600 lm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Gradul de protecție | IP44 |
| Material carcasă | metal |
| Material al plafonului | plastic |
| Culoarea caroseriei | gri |
| Culoarea plafonului | alb |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8718696131275 |









