Caracteristici generale
| Tip | cap-scara |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de poli | 2 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 16 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 2 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | ascuns |
| Diametrul manșonului de montare | 68 mm |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 75х75х45 mm |
Alte informații
| Producător | El-Bi |
| Cod EAN | 8698802603783 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător El-Bi Jazz 607-014800-211 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.