| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 185 m³/h |
| Putere | 98 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x29x14 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ciarko |









