| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 910 m³/h |
| Putere | 384 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 56 dB |
| Filtru | de cărbune , de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x50x68-104 cm |
| Greutate | 11.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kaiser |









