| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 500 m³/h |
| Putere | 160 W |
| Putere iluminare | 2x40 W |
| Tip iluminare | bec incandescent |
| Nivel de zgomot minim | 58 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x50x94 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wolser |









