Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 150 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător fir |
| Consumul de energie | 18 W |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Înălţime | 177 mm |
| Lăţime | 177 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Awenta WTB125W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.