Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 150 m³/oră |
| Consumul de energie | 20 W |
| Viteza de rotatie | 1800 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Înălţime | 205 mm |
| Lăţime | 205 mm |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8699490905104 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Horoz 500.000.150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.