Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.64 " |
| Rezoluție afișare | 456x280 |
| Memorie interna | 4 Gb |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| GPS | da |
| Accelerometru | da |
| Giroscop | da |
| Caracteristici de antrenament | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Timpul de lucru | 240 o |
| Materialul carcasei | metal ,
plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 46x30x10.7 mm |
| Greutate | 21 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Huawei |
| Cod EAN | 6941487233069 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Huawei Watch Fit Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.