Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.39 " |
| Rezoluție afișare | 454х454 |
| Procesor | Huawei Kirin A1 |
| Memorie interna | 4 Gb |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| GPS | da |
| Accelerometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Timpul de lucru | 336 o |
| Materialul carcasei | metal ,
plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | florelastomer |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 53х46.8х10.8 mm |
| Greutate | 43 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Huawei |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Huawei Watch GT 2e Graphite Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.