Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Material | plastic |
| Max. flux de aer | 95 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 11 W |
| Viteza de rotatie | 2350 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 120 mm |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Producător | Wave |
| Cod EAN | 3800211054222 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Wave WAVE120 (PS4222) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.