Caracteristici generale
| Seria | Monica |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare carcasa | nuc de piatra |
| Material fasada | LPAL |
| Culoare fasada | nuc de piatra |
| Lățime | 162.5 cm |
| înălțime | 200 cm |
| Adâncime | 42.5 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Fabrik Home Monica 1620 Piatra de Nuc sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.