| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED , halogen |
| Tip patron | G9 |
| Consumul de energie | 40 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | sticlă |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | auriu |
| Înălţime | 250 mm |
| Diametru | 210 mm |
| Dimensiuni | 250х210 mm |
| Producător | Flitz Leuchten |









