| Număr de lămpi | 5 |
| Tip de lampă | LED , halogen |
| Tip patron | G9 |
| Consumul de energie | 40 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | textil |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | auriu |
| Înălţime | 900 mm |
| Diametru | 700 mm |
| Dimensiuni | 900х700 mm |
| Producător | Cellini |









