| Tip | D2S |
| Tehnologie | Xenon |
| Bază | P32d-2 |
| Aplicație | lumina din față |
| Voltaj | 85 V |
| Puterea | 35 W |
| Durata de viață | 3000 ore |
| Flux luminos | 3200 lum |
| Temperatura culorii | 4500 K |
| Culoare de emisie | alb |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 1 buc |
| Țara de fabricație | Germania |
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4008321184573 |









