Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 2800 W |
| Turatia in gol | 6500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutatea masinii | 5.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001422325, 4059952559766 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Bosch GWS 30-230B (B06018G1000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.