| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 450х450 mm |
| Dimensiuni cuvă | 395х348 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.6 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Dispenser inclus | da |
| Coș inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Inclus în set | grilă pentru spălarea sau uscarea alimentelor , dozator de detergent |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 2009997392134, 5940000026233 |









