| Tip montare | încastrabilă , sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 725х460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 430х400 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 270х400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Blanco |








