| Putere | 1200 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 2.6 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-30 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 5 |
| Culoare | negru |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.9 m |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hausberg |









