Caracteristici generale
| Putere | 2470 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 4.75 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 240 °C |
| Numărul de programe | 6 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 325x415x270 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Greutate | 8.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 11.3 kg |
| Producător | Ninja |
| Cod EAN | 622356258388 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Ninja AF451EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.