Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Dimensiuni | 600x160x470 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 15.1 кg |
| Disponibilitate robinet | nu |
| Țară producătoare | Ucraina |
Alte informații
| Producător | Colombo |
| Cod EAN | 2009884986071, 4823050704195 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Colombo Akcent 60 (S12116000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.