Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 140 Ah |
| Curent de pornire | 900 A |
| Polaritate borne | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 513 mm |
| Lățime | 189 mm |
| Înălțime | 223 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Vesline 140Ah (6352070) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.