Caracteristici generale
| Serie | Actual |
| Volum cuptor | 65 litri |
| Metodă curăţare | manual |
| Numărul funcții | 5 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator răcire
?
| da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 2500 W |
| Dimensiuni | 59,5x59,5x56,4 cm |
| Măsuri de incorporare | 60x56x55 cm |
| Culoare | negru |
| Material fațadă | sticlă |
| Țara producătoare | Polonia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437935794, 857746010514 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Whirlpool AKP 460 NB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.