| Tip | covoraș de acupunctură+perna |
| Destinație | cap , spate , josul spatelui , gât |
| Material | bumbac , poliuretan |
| Lungimea сovoraș | 65 cm |
| Lăţime covoraș | 41 cm |
| Grosimea covoraș | 2.5 cm |
| Dimensiunile pernei | 35x19 cm |
| Husa | da |
| Culoare | negru |
| Altele | setul include 3 bile de masaj + bandă de fitness |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.48 kg |
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 6904425810708 |





