Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | antracit |
| Extensibil | nu |
| Ladă de depozitare | nu |
| Perne incluse | da |
| Material carcasa | lemn |
| Material picioare | lemn |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 222x91x83 cm |
| Lungime | 222 cm |
| Lăţime | 91 cm |
| Înălţime | 83 cm |
| Masa canapelei | 52 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Kale Linen Anthracit 222x91x83cm GTR003274 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.