| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | cenușă de zăpadă |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | cenușă de zăpadă , pin argintiu |
| Dimensiuni pat (LxÎXA) | 169.5x52.5x210 cm |
| Loc de dormit (LxA) | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare | nu |
| Dimensiuni dulap (LxÎxA) | 176x221x52.5 cm |
| Dimensiuni noptiere (LxÎxA) | 57.5x53x39 cm |
| In set | pat , 2 noptiere , dulap |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gerbor |









