| Tip | cu spetează |
| Numărul de picioare | 1 |
| Rama | metal |
| Culoarea ramei | negru |
| Tapiţerie | stofă |
| Culoare tapiţerie | gri |
| Dimensiuni scaune | 320x390 mm |
| Înălțime reglabilă | da |
| Înălţimea minimă | 780 mm |
| Înălţime maximă | 1000 mm |
| Suport pentru picioare | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |








