| Tip | cu cadru |
| Formă | dreptunghiular |
| Capacitate | 2612 l |
| Utilizarea | familiar |
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
| Altele | pompă de filtrare 1136 l/h |
| Pompă-filtru | da |
| Cartuș de dedurizare a apei | da |
| Petic reparaţie | da |
| Dimensiuni (LxlxD) | 258x179x66 cm |
| Greutate | 19 kg |
| Greutatea brută | 17.3 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388660792 |









