Caracteristici generale
| Vârstă | 2-6 |
| Numărul de roți | 2 |
| Greutate maximă | 50 kg |
| Diametrul roților | 12 " |
| Tip roți | EVA |
| Materialul cadrului | oţel |
| Culoare | roșu |
| Reglarea înălțimii volan | da |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Masă | 2 kg |
| Dimensiuni | 82x58 cm |
| Specificații suplimentare | 2-6 |
Alte informații
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 4840000004105 |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicleta fără pedale 4Play MoveGo Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.