| Colecția | Aysil |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 80x150 cm |
| Lungimea | 150 cm |
| Lățimea | 80 cm |
| Grosimea | 11 mm |
| Densitatea | 96000 puncte/m² |
| Culoare | bej/cremă |
| Ornament | un singur ton |
| Conținut | acril |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , dormitor |
| Producător | Made in Turkey |









