Caracteristici generale
| Colecția | Aysil |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 240x340 cm |
| Lungimea | 340 cm |
| Lățimea | 240 cm |
| Grosimea | 11 mm |
| Densitatea | 96000 puncte/m² |
| Culoare | bej/cremă |
| Ornament | un singur ton |
| Conținut | acril |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living ,
dormitor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Made in Turkey Aysil Beige/Cream (1602A_A1373) 2.40x3.40m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.