Caracteristici generale
| Dimensiuni prosoapei | 900x500 mm |
| Material | bumbac |
| Calitate | 500 g/m² |
| Culoare | albastru deschis ,
gri |
| Desen | monocroma |
| Dimensiuni | 1 bucată |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.24 kg |
| Producător | Василиса |
| Cod EAN | 2009997353944 |
Specificațiile și imaginile produsului Prosop Василиса Belveder 50x90 Gray-Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.