Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 43 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 2.3 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 400 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 200 ml |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Pas de lanț | 0.325 " |
| Numărul de legaturi | 72 |
| Nivelul de zgomot | 102 dB |
| Pornire ușoară | da |
| Greutatea | 5.3 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Garland Montana 718-V20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.