Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | linie-interactivă |
| Numărul de prize | 2 |
| Prize conectate la rezerva de alimentare | 2 |
| Porturi de încărcare USB | 1 |
| Puterea maximă de ieșire | 1500 VA |
| Putere de ieșire | 1050 W |
| Gama de tensiune de intrare | 140-280 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz,
60 Hz |
| Timp de transfer al bateriei | 2 ms |
| Nivel de zgomot | 45 Db |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Alarmă sonoră | da |
| Dimensiuni | 412x130x200 mm |
| Greutate | 12.2 Kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | PowerCom |
| Cod EAN | 2008957585470 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom INF-1500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.